Animator dla dzieci Łódź

Wynajmij Animatora

Oferujemy wynajęcie animatorów dla firm i osób prywatnych. Tematyka animacji jest ustalana indywidualnie.

Cennik wynajęcia animatora na dwie godziny:

  • grupa dzieci do 10 osób - 300 PLN
  • grupa dzieci do 15 osób - 350 PLN
  • grupa dzieci do 20 osób - 400 PLN

Cennik uwzględnia dojazd animatora na terenie Łodzi. Poza granicami miasta, cena jest ustalana indywidualnie.

Animator dla dzieci Łódź

Nuda wkradająca się w przyjęcia dla dzieci to częsty problem. W szczególności, gdy rodzice podejmują się pełnienia pieczy nad wszystkimi zaproszonymi pociechami, a do tego mają na głowie całe mnóstwo innych obowiązków. Na tę okoliczność doskonale sprawdza się animator dla dzieci Łódź i najbliższe okolice, to podstawowy zasięg naszego działania. Możesz jednak liczyć na naszą elastyczność.

Animator dla dzieci - dlaczego warto?

Zabawa to również nauka. Poznawanie świata, otaczających elementów, do tego zawieranie nowych znajomości. Elementy, które są tak ważne dla każdego dziecka. Niezależnie od jego wieku, płci czy szczególnych zainteresowań. Łączenie zabawy z nauką jest koniecznością, by z wolnego czasu wynieść coś więcej. Animator dla dzieci to gwarancja wyboru osoby doświadczonej, z kompetencjami, ale i odpowiednim podejściem do dzieci.

Duże doświadczenie kadry zajmującej się animacją dzieci, jest zapewnieniem o tym, że wolny czas zostanie dobrze spożytkowany. Zabawy dobrane w taki sposób, by interesowały daną grupę maluchów. Uwzględniając wszystkich bez wyjątku. Na czas przyjęcia to bardzo duże odciążenie dla rodziców lub opiekunów, którzy nie zawsze są w stanie dopilnować wszystkich, a do tego może im brakować pomysłów na zainteresowanie najmłodszych uczestników.

Ważna różnorodność

Animator dla dzieci jest w stanie zaoferować zabawy, które będą nieść ze sobą pożądaną wartość. Rodzą się pomysły na kreatywne zajęcia, które zawsze interesują, są pełne pasji i pozostawiają miejsce na nowości. Dla najmłodszych jest to idealne połączenie zabawy z przyjemnością. Możecie liczyć na szeroki wachlarz pomysłów, nawet tych najbardziej wyszukanych, a do tego odpowiednie wyposażenie. Szarfy, woreczki, baloniki i wiele innych drobiazgów, dzięki którym dzieci aktywnie uczestniczą w proponowanych zabawach. Uczą się jednocześnie integracji, jak i współpracy w grupie, która także na etapie przyjaznych zabaw, bywa potrzebna.

W naszej firmie wynajęcie animatora dla dzieci dostępne jest zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Warto skorzystać z wiedzy, fachowego, a przede wszystkim interesującego podejścia animatorów, których znajdziecie w naszym zespole.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Do pobrania
Zajęcia prowadzą
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami