Nauczanie wczesnoszkolne

Powrót do szkoły po miesiącach przerwy ujawnił jakieś braki, wiedza poszła w las, a może zwyczajnie Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w odświeżeniu umiejętności i materiału sprzed wakacji?

Taki czy inny wyzwanie, to nie problem dla nas - chętnie pomożemy. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i ułatwimy dziecku wejście lub powrót do nauki. Ośmielimy tych ciut nieśmiałych, a tym, którzy mają w głowach lekki chaos postaramy się poukładać co trzeba.

Pracujemy indywidualnie z każdym dzieckiem, w komfortowych warunkach ponieważ dziecko uczy się w zaciszu swojego pokoju.

Zajęcia prowadzą nauczycielki klas 1 – 3 z dużym doświadczeniem oraz znajomością technik IT, co pozwala dopasować metody pracy do potrzeb i możliwości ucznia.


 

Czas trwania: 45 minut
Koszt: 280,00 zł/ pakiet 10 zajęć
Co jest potrzebne do zajęć: zajęcia online
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Powrót do szkoły do miesiącach przerwy ujawnił jakieś braki, wiedza wywietrzała porwana wakacyjnym wiatrem, a może zwyczajnie Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w odświeżeniu umiejętności i materiału sprzed wakacji?

W czasie zdalnej edukacji okazało się, że nieśmiała pociecha zupełnie nie potrafiła sobie poradzić i tak naprawdę nie wiadomo czy i co zostało w głowie?

Nauczyciel prowadzący lekcje miał trudności w pracy zdalnej, komputer nie chciał działać, a może łącze nie dało rady?

Taki czy inny kłopot - chętnie pomożemy. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i ułatwimy dziecku wejście lub powrót do nauki. Ośmielimy tych ciut nieśmiałych, a tym, którzy mają w głowach lekki chaos postaramy się poukładać co trzeba w dopasowanym do dziecka tempie i w godzinach, które Tobie odpowiadają.

Bezpiecznie, bo zdalnie, kameralnie, bo pracujemy indywidualnie, komfortowo, bo dziecko pracuje we własnym pokoju.

Zajęcia prowadzą nauczycielki klas 1 – 3 z dużym doświadczeniem oraz znajomością technik IT, co pozwala dopasować metody pracy do potrzeb i możliwości ucznia bez zbędnego pośpiechu i stresu spowodowanego przysłychującymi się kolegami.


UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ: 501 444 990


 

Zajęcia prowadzą
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, fanka nowych technologii i ciekawostek technicznych. Uczy w klasach 1 – 3 oraz programowania w klasach 4.
więcej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Galeria