Gordonkowe poranki z BERGAMUTKĄ 

Gordonkowe poranki z BERGAMUTKĄ 

 

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 1 miesiąca życia do 3 lat.

 

W czasie zajęć proponowane są śpiewanki, rytmiczanki, improwizacje wokalne i instrumentalne, które - w miarę indywidualnych predyspozycji - zachęcają dziecko do aktywnego muzykowania - mruczenia, śpiewania, powtarzania rytmów. Dorośli obecni na zajęciach także uczestniczą w zajęciach, śpiewając i rytmizując razem z prowadzącą. Na zajęciach wykorzystywane są oryginalne rekwizyty i instrumenty dla dzieci.

Czas trwania: 45 minut
Koszt: 120, 00 PLN karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni
Grupa 0 (do 4 lat): wtorek, godz: 10:00
Co jest potrzebne do zajęć: wygodny strój
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Jak zajęcia muzyczne rozwijają dzieci?

Zajęcia są prowadzone w oparciu o metodę E.E Gordona, oraz wzbogacone o elementy muzykoterapii (np. granie na instrumentach). Skuteczność metody Gordona została potwierdzona wieloletnimi badaniami naukowymi - dzieci, które od najmłodszych stykają się z improwizacją wokalną, urozmaiconym kontekstem rytmicznym i melodyczny oraz są zachęcane do własnej twórczości na ich poziomie rozwoju, w przyszłości mają szanse mieć poczucie rytmu, czysto śpiewać, być muzycznie kreatywne - tym samym tworzone są podwaliny pod zdolność do gry na instrumentach. Praca metodą Gordona wykorzystuje fakt, iż aktywność muzyczna małego człowieka jest czymś naturalnym i spontanicznym - wszystko utrzymane jest w formie zabawy, tak by dzieci „nie wiedziały" kiedy się uczą. 

 

Zajęcia organizuje BERGAMUTKA. 

Zajęcia prowadzi Dominika Dudek z wykształcenia muzykoterapeutka, na co dzień pracuje z dziećmi w wieku od 0-7 lat. Prowadzi zajęcia rytmiczne i muzykoterapeutyczne. Także wokalistka jazzowa, w tym jedynego łódzkiego zespołu jazzu tradycyjnego Sweet & Hot Jazzband. 

Zasady udziału w zajęciach:

  • Koszt: 120,00 PLN karnet na 4 wejścia ważny 5 tygodni/ wejście na pierwsze zajęcia ( jednorazowe) - 30,00 PLN / wejście pojedyncze: 40,00 PLN / bez karnetu - tylko w sytuacji gdy są wolne miejsca, konieczność zapisywania się każdorazowo na spotkania)

Płatności: Uwaga, zagwarantowane wejście mają te dzieci, których rodzice opłacili karnet lub wejście jednorazowe na konto BERGAMUTKI: nr konta 54 1160 2202 0000 0003 2557 4415 (w tytule podajcie proszę nazwę zajęć i imię dziecka)
w przypadku gdy płatność realizujecie dzień przed zajęciami - prosimy miejcie ze sobą potwierdzenie przelewu. 

 

  • Zasady udziału:

Zachęcamy do wykupywania karnetów - pragniemy stworzyć stałą grupę maluchów, ważne jest poczucie bezpieczeństwa - tak by dzieci i rodzice się zapoznali, czuli komfortowo, wspólnie śpiewali poznane na zajęciach melodie, oswoili się z prowadzącą.

KARNET: gwarancja miejsca na zajęciach - zapisujesz się na miesiąc - informujesz jedynie o nieobecnościach 
WEJŚCIE JEDNORAZOWE - na zapoznanie, by zobaczyć czy zajęcia Wam odpowiadają, pamiętajcie jednak, że dzieci "rozkręcają się" gdy mogą coś dobrze poznać i poczuć się bezpiecznie, dajcie zatem maluchom czas na oswojenie się z muzycznymi spotkaniami korzystając z nich docelowo w "cyklu" spotkań w stałej grupie.
WEJŚCIE POJEDYNCZE: jeżeli chcesz nas odwiedzać "raz na jakiś czas" jest możliwość wykupienia pojedynczego wejścia lecz zadzwoń wcześniej czy są wolne miejsca, pierwszeństwo mają dzieci z karnetami tworzące stałą grupę.

ZAPISY NA ZAJĘCIA PROWADZI BERGAMUTKA I PIASKOWNICA

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Galeria