Choreografki

Na zajęciach tanecznych nazwanych przez nas „choreografkami” nie tylko uczymy się tańczyć wielu różnorodnych tańców (m. in. rock&roll, flamenco, twist, zumba, hip-hop, gimnastyka artystyczna, cza cza), ale także uczymy się tworzyć własne choreografie do znanych i lubianych przebojów (Can’t stop the feeling, Happy, Desperados, Twist again, Mamma Mia, Waka waka i wiele, wiele innych). Są to zajęcia bardzo kreatywne, odpowiednie dla dzieci, którym zazwyczaj szybko nudzi się „zwykła” nauka podstawowych kroków tanecznych.

Dodatkowo, na naszych zajęciach wykorzystywanych jest wiele różnorodnych rekwizytów, m.in. wstążki, chustki, pompony, kapelusze, wachlarze, krzesełka, piórka i inne. 

Poprzez „choreografki” dzieci będą mogły rozwinąć się na wielu płaszczyznach: fizycznej, muzycznej oraz oczywiście uruchomią swój kreatywny zmysł.  Nauczą się również aktywnie słuchać muzyki, rozróżniać różnorodne rytmy, dobierać odpowiedni ruch do słyszanych dźwięków. Kształtowane również będzie poczucie rytmu i prawidłowa postawa ciała. Dodatkowo zajęcia te dbają o sprawność fizyczną, a każda forma ruchu jest dla dzieci jak najbardziej wskazana!

 

Czas trwania: 60 minut
Koszt: 400,00 zł (1-szy semestr), 400,00 zł (2-gi semestr)
Grupa 3 (6-9 lat): wtorek, godz. 19:00
Grupa 4 (9-11 lat): wtorek, godz. 19:00
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Zajęcia prowadzi
Jestem muzykoterapeutką, nauczycielką rytmiki, pianistką, a także wokalistką
więcej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami