Zajęcia dla dzieci Łódź

Zapraszamy do nas!

Efektywne zajęcia dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz rodziców do zapoznania się z naszą bardzo szeroką ofertą zajęć dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy zajęcia, których celem jest rozwój dziecka, bez względu na wiek. Prowadząc zajęcia dla dzieci dokładamy wszelkich starań, aby przygotować się profesjonalnie zarówno od strony technicznej, edukacyjnej i mentalnej, jak również pod kątem atmosfery. Tak przygotowany program jest gwarancją na uzyskanie wspaniałych efektów artystycznych, oprócz tego zapewniamy wszystkim dzieciom doskonałą zabawę.

Zajęcia dla dzieci w każdym wieku

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice chcą, aby ich dzieci zaczęły rozwijać siebie oraz swoje zainteresowania jak najwcześniej jest to tylko możliwe. W związku z tym przygotowaliśmy zróżnicowany program nauki poprzez zabawę. To pozwala przede wszystkim na uczestnictwo w zajęciach bardzo małym dzieciom, jak i młodzieży, która może u nas rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne. Dostosowanie objętości zajęć, a także ich poziomu do odpowiedniego wieku nie jest łatwe, wiemy jednak doskonale, że nasz program zajęciowy wpłynie znacząco na rozwój danego zainteresowania, a także zapewni doskonałą zabawę.

Zajęcia dla dzieci, które uczą, bawią i rozwijają

Cały program zajęć został skonstruowany tak, aby każde dziecko mogło doskonalić swoje zdolności bądź w przyjemny sposób uczyć się nowych dla niego rzeczy. Począwszy od zajęć intelektualnych, takich jak nauka programowania, specjalne zajęcia naukowe, poprzez zajęcia dotyczące biologii i sztuki, aż po zajęcia ruchowe, do których zalicza się balet i gimnastyka korekcyjna. Różnorodność zajęć sprawia, że rodzice są w stanie wybrać zajęcia idealnie dopasowane do zainteresowań każdego dziecka. Zajęcia dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowane osoby w mieście Łódź, których umiejętności, wiedza, a także doświadczenie pozwalają na efektywną pracę z dziećmi i młodzieżą. Poziom wszystkich zajęć jest bardzo wysoki, a wiedza dzieci, ich zainteresowania i umiejętności są poddawana ciągłemu rozwojowi. Na każdych zajęciach przykładamy uwagę do tego, by były one nie tylko merytorycznie dobre, ale przede wszystkim by charakteryzowała jest dobra atmosfera i zabawa.

Zabawa to dla dzieci największa przyjemność. Dobrze spożytkowany czas i okazja, by integrować się z rówieśnikami. To również czas, który ma być jednocześnie nauką. Miejscem na rozwijanie już powstałych umiejętności i zainteresowań, ale i propozycją zajęć, które pasją mogą się dopiero stać.

Zajęcia dla dzieci Łódź – oferta nie do odrzucenia

W grę wchodzi nie proponowanie jakichkolwiek zabaw, ale dopasowanie ich do potrzeb dzieci. Uwzględniając wiek, płeć czy też powoli rodzące się hobby. Kreatywne pomysły na spożytkowanie wolnego czasu. Oferowane zajęcia, które pozwalają nabywać wiedzy z różnych dziedzin. Rozwijać zdolności manualne, poszerzać horyzonty na różnych płaszczyznach, ale eliminując ten efekt, którego maluchy tak bardzo przecież nie lubią. O czym mowa?

Nauka, którą kochają dzieci

Przed każdym dzieckiem stoi wyzwanie – sporo lat szkolnej nauki. Długich godzin spędzanych przy ławce, klasówek, odrabiania zadań domowych. To nauka, która kojarzy się przede wszystkim z obowiązkami, przyszłością, narzuconym programem. Proponowane zajęcia dla dzieci to nauka w pozytywnym wydźwięku tego słowa i przyjemność, a nie obowiązek.

Poprzez zabawy kuchenne, czyli poznawanie czynności związanych z wykonywaniem ciast, tworzenie i zdobienie porcelanowych elementów, taniec, dekorowanie i wiele innych, dzieci w każdym wieku zyskują na wiedzy i umiejętnościach przydatnych w późniejszym życiu. Rozwijają się, poprawiają swoje zdolności manualne i mają szansę zapoznać się z zajęciami, których nie oferują lata szkolnej nauki.

Bez szablonów, wyimaginowanych zasad, sprawdzianów czy oceniania. Tu każde dziecko jest na równym poziomie, niezależnie od swoich umiejętności oraz zainteresowań. Zyskuje zatem na wiedzy, prawidłowym rozwoju, nowych możliwościach, a to wszystko przekłada się kolejno na budowanie poczucia własnej wartości. Tak ważnej w życiu dziecięcym.

Zajęcia

Zajęciom przyświeca hasło: "ruch to zdrowie" :-)

więcej

Instruktor wprowadza dzieci w zaimprowizowaną opowieść o przygodach i podróżach małych joginów.

więcej

Przesiewanie, zagniatanie, wałkowanie, pieczenie i próbowanie!

więcej

Stwórz swoją własną porcelanę! Może będzie to idealny prezent?

więcej

Nie tylko nauka tańca, ale kreacja własnych choreografii.

więcej

Dekoratornia to miejsce, w którym powstawać będzie prawdziwe rękodzieło.

więcej

Wejście dziecka w świat teatru, pobudzanie jego wrażliwości pod okiem doświadczonego pedagoga. Zabawa, praca, pierwsze występy, walka z tremą przed...

więcej

Praca i zabawa nad prawidłową emisją głosu: ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia dykcyjno-logopedyczne, ćwiczenia wokalne a capella, ćwiczenia wokalne z ...

więcej

Gimnastyka korekcyjna dla dzieci Głównym celem gimnastyki korekcyjnej jest pomoc w kształtowaniu prawidłowej postawy oraz wyr&o...

więcej

Zajęcia plastyczne dla dzieci Łódź Kurs plastyki kreatywnej to zajęcia, na których dzieci w zamkniętym cyklu dydaktycznym poznają ...

więcej

Programowanie dla dzieci - Kodersi W czasie trwania zajęć przypomnimy sobie lub poznamy zasady działania podstawowych programów ze środow...

więcej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami