Warsztaty dla dzieci Łódź

Zapraszamy do nas!

Specjalistyczne warsztaty dla dzieci

Pasja kształtuje się już od najmłodszych lat. Rozwijanie własnych zainteresowań, ciągłe poszukiwanie nowych, a przede wszystkim dzielenie się pasją z innymi buduje młodego człowieka. Wzrost ciekawości i ciągłe rozbudzanie chęci do dalszej nauki w wybranej dziedzinie jest cechą charakterystyczną dla dzieci. Podtrzymywanie chęci do posiadania pasji jest podstawowym obowiązkiem każdego rodzica. W Piaskownicy przygotowaliśmy specjalne warsztaty dla dzieci, które prowadzone są w mieście Łódź. Oferujemy bardzo obszerny program warsztatów, który zapewnia rozwój zainteresowań, indywidualnych możliwości oraz ciągłego zdobywania nowej wiedzy.

Zróżnicowana gama warsztatów

Przygotowując nasz program warsztatów dla dzieci kierowaliśmy się różnorodnością z jaką dzieci podchodzą do codziennej aktywności. Począwszy od warsztatów teatralno-plastycznych, gdzie dzieci rozwijają pasję i miłość do sztuki, ćwicząc jednocześnie swoje talenty, poprzez warsztaty naukowe, jak robotyka czy też eksperymenty, aż po warsztaty przygotowane z myślą o tych dzieciach, które uwielbiają wspólne, aktywne spędzanie czasu, jak wioska indiańska czy organizację urodzin. Tak skonstruowane warsztaty dla dzieci, które organizujemy w mieście Łódź z pewnością zaspokoją potrzebę kontaktu z innymi dziećmi, rosnącą potrzebę poznawania świata, a przede wszystkim dadzą olbrzymią dawkę radości. Dzięki różnorodności warsztatów, dzieci mogą wybrać ulubiony sposób swojej aktywności, a także poznawać innych, którzy posiadają podobne lub nawet takie same zainteresowania.

Warsztaty dla dzieci prowadzą doświadczeni pedagodzy

Chcąc rozwijać pasję wśród dzieci i młodzieży, zdecydowaliśmy się na to, aby warsztaty prowadzone były przez profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę, pasję oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki dużemu zróżnicowaniu tematycznemu zajęć oraz wsparciu kadry prowadzącej warsztaty, dzieci mogą nabywać nowe umiejętności i zdobywać wiedzę w danym temacie, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Gwarantujemy, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej ciekawskich i wymagających dzieci.

Zajęcia

Zajęcia z eksperymentów naukowych, ukazujące twórcze i praktyczne zastosowanie praw fizyki i chemii. Czy fizyka może być łatwa, pr...

więcej

Nowe scenariusze urodzin dla dzieci w oparciu o warsztaty teatralno-muzyczne

więcej

Warsztaty plastyczno-integracyjne, podczas których dzieci stworzą swoją własną wioskę indiańską. W pierwszej części warsztatów stw...

więcej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami