Urodziny dla dzieci Łódź

TEMATYKA URODZIN

 

Mały Podróżnik

Dzieci poznają zabawy, historie i ciekawostki nie tylko państw europejskich, ale także lądu afrykańskiego. Mali podróżnicy wykonają boliwijskie zabawki lub zatańczą zorbę. Co pokaże dalsza podróż? Przekonajcie się sami!

 

Urodziny Balonowe

Balony lubi każdy – mały i duży, ten młodszy, a nawet ten starszy! Balonowe urodziny opierają się na zabawach ruchowych i tanecznych gdzie główną rolę gra zawsze balon. Animacje podzielone są na dwie części. Pierwsza część opiera się na zabawach ruchowo - tanecznych. Druga część to zdobywanie praktycznych umiejętności modelowania balonów.

 

Gwiezdne wojny

Dawno temu w odległej galaktyce.... Tutaj zaczyna się zabawa i niech moc będzie z Wami, bo czeka Was trudne wyzwanie, jeśli chcecie zostać Mistrzem Jedi.. Tak samo jak tajemniczy jest mistrz Yoda, tak samo tajemnicze są nasze urodziny! Jednego można być pewnym, nudy tutaj nie znajdziecie! Na gości czeka moc atrakcji i zabaw t.j. miecze z balonów, trening mistrza Yedi, tor przeszkód, zagadki oraz quizy. 

Minionki

Żółte, zabawne i niegrzeczne potworki? To Minionki! Nauczymy się piosenki minionków w ich języku, przejdziemy tor przeszkód by uwolnić Minionki oraz sami stworzymy swojego ulubionego bohatera! Dodatkową atrakcją będą nasze żółte buzie oraz tańce i hulańce jak to na potworki przystało. 

 

Babski wieczór / Spa

Oferujemy domowe SPA dla nieco starszych dziewczynek, które chciałyby się poczuć jak młode kobietki. W naszym zestawie atrakcji mamy naturalne maseczki na dłonie i na twarz. Nie zabraknie również ploteczek przy malowaniu paznokci na modne kolory, a na koniec absolutny hit, czyli mini kurs wizażu. Tak pięknie wyglądające dziewczynki w ostatniej części urodzin będą mogły zaprezentować swoje taneczne kroki na Mini Disco w rytmach ulubionych przebojów.

*dopłata 80 PLN

Kraina Lodu

Wybierzmy się razem w niesamowitą podróż do Arendel – krainy lodu i śniegu. To tutaj przekonamy się, jakie drzemią w nas moce, czy cechujemy się wystarczającym męstwem i odwagą, aby stawić czoła groźnemu potworowi, czy jesteśmy na tyle sprytni i spostrzegawczy, żeby odnaleźć zaginione trolle, a także czy znamy dworską etykietę i umiemy zachowywać się jak przystało na prawdziwych rycerzy i księżniczki. Na te pytania, jak i na wiele innych, znajdziemy odpowiedź na naszym przyjęciu urodzinowym w stylu Krainy Lodu zwieńczonym uroczystą koronacją księżniczki - jubilatki oraz eleganckim balem na dworze królewskim! 

 

Sportowa pasja

Urodziny dla miłośników sportu, zwłaszcza gier drużynowych. Zostanie zorganizowany turniej sportowy poprzedzony treningiem umiejętności technicznych. Dla uczestników przewidziane zostały medale pamiątkowe. Dodatkowo zostanie   wykonana    koszulka z autografami całej urodzinowej drużyny zaproszonych gości. 

Bal rycerzy i księżniczek

Zapraszamy wszystkie prawdziwe księżniczki do krainy za siedmioma górami i siedmioma lasami, w którym odbędzie się prawdziwe przyjęcie godne królewskiego pałacu, a na nim: zabawy taneczno – ruchowe przy muzyce z najpiękniejszych bajek. Wykonywanie biżuterii dla prawdziwej księżniczki jak również szkatułek na te przepiękne ozdoby. Nie zabraknie dwornych manier i wytwornych tańców. Zaproszeni zostaną tylko szlachetni rycerze i nadobne damy. Podróż w czasie do magicznych i tajemniczych czasów średniowiecza i świetna zabawa gwarantowana!

Pidżamersi

Kto nie lubi szalonych przygód? Cotboy, Gegkson i Sowella pomogą nam przenieść się w świat zagadek i tajnych misji. Zabawy ruchowe i taneczne przybliżą nas do magicznej mocy postaci oraz wskażą rozwiązania nocnych poszukiwań. Podczas plastycznej części urodzin dzieci będą miały możliwość wykonania bransoletki superbohaterów w charakterystycznych kolorach postaci. 

 

Mały Einstein

Urodziny z suchym lodem zawsze są bardzo ciekawe. Uczestnicy mają okazję wykonać cały szereg doświadczeń, m.in. „pisk lodu”, nadmuchiwanie balonów, zamrażanie i kurczenie, „lodowe fajerwerki”.

*dopłata 80 PLN

 

„MasterChef”

Propozycja dla amatorów potraw z całego świata i młodych mistrzów gotowania. Wspaniała przygoda może wydarzyć się w kuchni. Dlaczego nie? Wspólnie możemy przygotować jedną z propozycji t.j. pyszną pizzę, czekoladowe babeczki, zdrowe owsiane ciasteczka lub rogale. Gwarantujemy wspaniałą zabawę przy wspólnym przygotowywaniu potraw i kulinarną podróż do różnych zakątków świata.

*dopłata 80 PLN

 

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

 

 

Urodziny dla dzieci Łódź

Urodziny dziecka należą od najprzyjemniejszych chwil w jego życiu. Nie bez powodu dzieci chcą je świętować hucznie, zarówno w gronie przyjaciół, jak i swojej rodziny. My natomiast chcemy to umożliwić, jednocześnie odchodząc od pewnych standardów. Dlatego też przygotowaliśmy warsztaty jakimi są „urodziny dla dzieci”. Warsztaty te prowadzimy w mieście Łódź, a ich program zostanie dopasowany do oczekiwań dziecka oraz jego rodziców. Organizacja warsztatów ma na celu nie tylko pozwolić dziecku przeżyć wyjątkowo dzień, jakim są jego urodziny, ale również pomóc rozwijać kontakty międzyludzkie, pokazać wszystkie zalety wspólnego świętowania, koleżeństwa oraz wspaniałej zabawy podczas kilku godzin spędzonych na warsztatach.

Profesjonalna i rzetelna organizacja urodzin dla dzieci

Urodziny dla dzieci organizowane są w oparciu o przygotowany indywidualny program, który zostaje uzgodniony z rodzicami, przedstawiona zostaje również koncepcja całego przyjęcia urodzinowego. W trakcie trwania urodzin dzieci mogą liczyć nie tylko na dobrą organizację zaproszeń czy zastawy, ale również na znakomite zabawy, które będą dobierane ściśle pod kątem oczekiwań dzieci oraz ich rodziców. Urodziny dla dzieci organizowane są przez profesjonalistów, osoby z doświadczeniem, które emanują sympatią i dobrym humorem, dzięki temu każda impreza urodzinowa dla dzieciaków jest idealnie przygotowana i profesjonalnie prowadzona. Organizacja tego typu imprezy stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie, co możemy w pełni świadomości zagwarantować.

Indywidualnie dobrany scenariusz i tematyka

Każde dziecko jest inne, posiada innych przyjaciół, inne zainteresowania i co naturalne – inne oczekiwania wobec swoich urodzin. Aby wykorzystać chęci i pasję dzieci, każde animacje oraz każdy scenariusz urodzin przygotowujemy w sposób indywidualny, uzgadniany wcześniej z rodzicami. Urodziny dla dzieci w mieście Łódź są prowadzone wyłącznie pod postacią warsztatów, dzięki czemu dzieci prócz znakomitej zabawy będą poznawać ciekawostki, uczyć się, eksperymentować i przede wszystkim spędzać radośnie czas. Każda impreza przygotowywana jest tak, aby zapewnić dobrą zabawę dzieciom oraz chwilę odpoczynku, stąd też organizacja w dwóch osobnych salach. Zapewniamy zarówno zastawę dla dzieci, jak również pełen serwis kawowy dla dorosłych.

 

W swojej ofercie posiadamy: piniaty balony z helem zestawy urodzinowe do dekoracji usługę dekorowania oraz poczęstunek

 

Cennik wynajęcia animatora na dwie godziny

  • grupa dzieci do 10 osób - 300 PLN
  • grupa dzieci do 15 osób - 350 PLN
  • grupa dzieci do 20 osób - 400 PLN

Cennik uwzględnia dojazd animatora na terenie Łodzi. Poza granicami miasta, cena jest ustalana indywidualnie.

 

Czas trwania: od 2 godzin
Koszt: od 450zł
Do pobrania
Zajęcia prowadzi
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Galeria