Mix Dance

Ruch i taniec to podstawowe aktywności w rozwoju dzieci. Już od pierwszych dni życia u niemowląt można zaobserwować wzmożony ruch, który z czasem, z kolejnymi miesiącami i latami życia przeradza się w ruch kontrolowany. Dzieci uwielbiają skakać, podskakiwać, biegać, robić fikołki, a więc wszystko to, co wyzwala w nich radość i pozwala na rozładowanie energii. Jeszcze więcej korzyści niesie ze sobą taniec, gdyż oprócz wspomnianych wyżej, rozwija również słuch muzyczny, koordynację ruchową, poczucie rytmu czy pamięć wzrokową i słuchową. Pozwala im w odpowiedni sposób spożytkować energię, ucząc jednocześnie koncentracji, dyscypliny, a także współpracy w grupie.

Poprzez takie zajęcia u dzieci rozwija się również pewność siebie, co przekłada się często na relacje z rówieśnikami. Oprócz tego dzieci dobrze się bawią, a podczas rozgrzewek uczą się również podstaw innych tańców. Podczas zajęć wykorzystywanych jest wiele rekwizytów, m. in. chustki, wstążki, piórka, pompony, parasole, wachlarze, sukienki, kapelusze i inne.

Podczas zajęć dzieci uczą się elementów wielu tańców, m.in. cha-cha, salsa, zumba, flamenco, hip hop, tworzą również elementy choreografii własnych, wykonują wiele ćwiczeń inhibicyjno-incytacyjnych. Tańczą do lubianych i znanych piosenek z popularnych bajek. Te zajęcia to nauka i wspieranie ogólnego rozwoju dziecka, ale również fantastyczna zabawa!

Czas trwania: 45 minut
Koszt: zapytaj o termin zajęć
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁĄTNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ - 501 444 990

Zajęcia prowadzi
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami