Fusion Dance

 

Fusion Dance to prawdziwa fuzja stylów - od elementów tańca klasycznego, przez hip-hop czy street dance, aż do zumby i disco. Każdy nastolatek znajdzie tu coś dla siebie, coś, w czym będzie mógł się poczuć gwiazdą parkietu.  Na Fusion dance na pewno nikt nie będzie się nudził.

Dzięki Fusion Dance dzieci będą mogły rozwinąć się na wielu płaszczyznach: fizycznej, muzycznej oraz oczywiście uruchomią swój kreatywny zmysł.  Nauczą się również aktywnie słuchać muzyki, rozróżniać różnorodne rytmy, dobierać odpowiedni ruch do słyszanych dźwięków. Kształtowane również będzie poczucie rytmu i prawidłowa postawa ciała. Dodatkowo zajęcia te dbają o sprawność fizyczną, a każda forma ruchu jest dla dzieci jak najbardziej wskazana!

 

Czas trwania: 60 minut
Koszt: 450,00 zł (1-szy semestr), 350,00 zł (2-gi semestr)
Grupa 4 (9-11 lat): wtorek, godz. 18:00
Grupa 5 (11-13 lat): wtorek, godz. 18:00
Co jest potrzebne do zajęć: wygodny stój, buty na zmianę
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Fusion Dance

Taniec, ściśle powiązany z ruchem, należy do najważniejszych aktywności dziecka. Dzięki niemu u dzieci rozwija się poczucie rytmu, koordynacja ruchowa, pamięć wzrokowa i muzyczna, kreatywność, pewność siebie i wiele, wiele innych. Na zajęciach zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem własnych choreografii, ale także poznajemy różnorodne style taneczne, uczymy się odpowiednich kroków, po to, aby to wszystko móc potem wykorzystać do tworzenia. 

Dzieci same stają się twórcami, przy wsparciu i pomocy prowadzącej zajęcia. Na „Fusion Dance” dzieci często improziwują, szukają i wybierają z ćwiczeń i stylów to, co im bliskie. Podczas zajęć wykorzystywana jest muzyka często wybierana przez same dzieci, ale zawsze bliska ich sercu (i stopom) oraz na odpowiednim poziomie artystycznym.

Zajęcia prowadzą
Jestem muzykoterapeutką, nauczycielką rytmiki, pianistką, a także wokalistką
więcej
Nie tylko nauka tańca, ale kreacja własnych choreografii.
więcej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami