Nauka języka dla dzieci Łódź

Zapraszamy do nas!

Język angielski, hiszpański i włoski dla dzieci

Warto jak najwcześniej rozpocząć przygodę dziecka z nauką języka obcego. Dzieci posiadają naturalną łatwość przyswajania nowych informacji, a więc równiez i nauki języków obcych. Ale metoda nauczania musi być odpowiednia dla dzieci i dostosowana do nich, aby tę naturalną łatwość pobudzać i wzmacniać. Tak też uczymy dzieci języków obcych - pokazując im, że języki obce to też świetna zabawa. Odpowiedni lektorzy z predyspozycjami do nauki dzieci, nowoczesne metody nauczania, przyjazna dzieciom sala wyposażona w pomoce naukowe oraz kameralne grupy, to główne zalety nauki w Piaskownicy.     

Dokładamy wszelkich, aby zapwenić dzieciom efektywne i bezstresowe warunki nauki. Nie zapominamy wszakże, że nauka - oprócz zabawy - ma owocować również postępami. Te stale komunikowane są rodzicom, a sami rodzice mogą ich doświadczyć m.in. podczas organizowanych mini-występów. 

Zapraszamy dzieci na zajęcia pokazowe. Może się oczywiście okazać, że to nie jest jeszcze odpowiedni czas dla dziecka na naukę języków, ale wierzymy, że po zajęciach pokazowych spotkamy się niebawem ponownie. 

Pamiętaj, że nauka języka obcego u dzieci: 

  • pozytywnie stymuluje rozwój Twojego dziecka,
  • ćwiczy pamięć,
  • powinna odbywać się poprzez zabawę.

Korzystna jest dla dzieci przedszkolnych nauka języka ojczystego i obcego jednocześnie, gdyż modelowo rozwija obie półkule mózgowe. Dzieci podświadomie wiedzą, że język służy do komunikowania się, dlatego też sama nauka jest naturalnym procesem. Odpowiednia stymulacja zachęca więc do jak najwcześniejszych prób wysławiania się w obcym języku nie czując przy tym - tak często towarszyącego dorosłym - wstydu i onieśmielenia.  

Zajęcia

Angielski dla dzieci w formie muzyczno-ruchowych spotkań. Już od 4 roku życia. Dzieci naśladują prowadzącego, który pokazuje znaczenie s...

więcej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami