Ewa Cieślak

Logopeda, pedagog - absolwentka pięcioletnich logopedycznych studiów stacjonarnych na Uniwersytecie Łódzkim. Studia licencjackie „logopedia z audiologią” skończone w powiązaniu z Łódzkim Uniwersytetem Medycznym, co umożliwia podjęcie ewentualnej pracy technika w diagnostycznych poradniach audiologicznych. Dyplomowany pedagog kończący studia z zakresu Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Łódzkim Wydziale Nauk o Wychowaniu.

Doświadczenie w zawodzie zdobyła dzięki licznym praktykom w przedszkolach, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach oraz w szpitalach w Łodzi i Końskich - skąd pochodzi. Na co dzień pracująca w przedszkolu prywatnym w Łodzi, gdzie jest zarówno logopedą prowadzącym przede wszystkim logorytmikę, która ma na celu łączenie terapii logopedycznej z rytmiką, ale również jako nauczyciel jednej z grup. W pracy z dziećmi stawia na nauczanie i korygowanie wad wymowy poprzez zabawę, tak aby dziecko wciąż czuło się dzieckiem, a nie pacjentem.

Na zajęcia zaprasza dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mówieniem, jak i dzieci starsze potrzebujące różnorodnego wsparcia. Cechuje się indywidualnym podejściem do każdej osoby, bo nikt nie jest taki sam, a praca logopedy to nieustanne zaskoczenia!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Prowadzę zajęcia

KIEDY DO LOGOPEDY Ważne ! Niezwłocznie udaj się do logopedy, gdy Twoje Dziecko: w wieku 6. miesięcy nie gaworzy, po ukończeniu 1 roku...

więcej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami