Angielski dla dzieci Łódź - Nauka angielskiego dla dzieci

Język angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci w formie muzyczno-ruchowych spotkań.
Już od 4 roku życia.

Dzieci naśladują prowadzącego, który pokazuje znaczenie słów za pomocą gestów. W ten sposób uczą się znaczenia wyrazów i lepiej je zapamiętują. Następnie utrwalają zdobytą wiedzę w zabawie z kartami obrazkowymi oraz w scenkach.

Podczas zajęć korzystamy z materiałów firmy Super Simple Learning – Super Simple Songs. Są to płyty opracowane przy udziale nauczycieli z całego świata; doskonałe do nauki od najmłodszych lat. Piosenki uczą dzieci praktycznych i użytecznych zwrotów, które od razu mogą zastosować w komunikacji.

Zajęcia dla najmłodszych uczestników (4-6 lat) prowadzone są w formie zabawy z użyciem instrumentów muzycznych.

ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ - 501 444 990

Czas trwania: grupa przedszkola 30 minut; grupa szkolna 45 minut
Koszt: 200,00 zł/ pakiet 10 zajęć grupowych; 280,00 zł/ pakiet 4 zajęć indywidualnych
Grupa 2 (5-6 lat): wtorek, godz. 17.15
Co jest potrzebne do zajęć: zajęcia online
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Kreatywny angielski dla młodszych dzieci (4-6 lat)

Zajęcia językowe dla najmłodszych zostały zaplanowane tak, aby sprostać naturalnym potrzebom dzieci oraz rozwinąć kreatywne myślenie. Będą odpowiednie zarówno dla wzrokowców, słuchowców i kinestetyków, co gwarantuje przyswajalność wiedzy każdemu z młodszych podopiecznych.

Dzieci uczą się poprzez naśladowanie czynności, pantomimę, zabawy pamięciowe na dywanie, śpiewanie i zapamiętywanie piosenek, słuchanie znanych bajek w języku angielskim oraz wykonywanie prac manualnych związanych z tematyką lekcji.

Dzieci poznają język angielski w podobny sposób, w jaki zapoznały się ze swoją mową ojczystą. Z pewnością każde dziecko słuchało bajek opowiadanych przez swoich rodziców i dziadków. Znajomość popularnych na całym świecie opowieści wiodących bajkopisarzy ułatwi dzieciom przyswojenie ich treści w języku angielskim, zapamiętanie słownictwa oraz prostych konstrukcji gramatycznych. Zajęcia wzbogacają kolorowe materiały wizualne, książki z bajkami, video z piosenkami, karty pracy oraz maskotki, co czyni je atrakcyjne dla małych uczniów.


Angielski dla dzieci 

Rozwój umiejetności od najmłodszych lat

O tym, jak ważna i jak pomocna w życiu jest nauka angielskiego rozpoczęta odpowiednio wcześnie, wiedzą doskonale Ci, którzy w ten sposób zaczynali przygodę z językiem obcym. Pewnie wielu dorosłych dziś ludzi żałuje, że nie mogli tego spróbować w dzieciństwie, a ci, którzy mogli, z pewnością są wdzięczni za to swoim rodzicom. Wiedząc, jak ważna jest nauka języków obcych od najmłodszych lat, wprowadziliśmy angielski dla dzieci. Języka angielskiego uczymy już dzieci, które ukończyły nawet 6-sty miesiąc życia. Wszystkie zajęcia prowadzone są w mieście Łódź, a ich organizacją zajmują się profesjonaliści. Rozpoczęcie nauki języka angielskiego w tak młodym wieku gwarantuje zdecydowanie łatwiejszy start w faktyczną, teoretyczną i praktyczną naukę angielskiego podczas nauki szkolnej

Zajęcia przyjazne i ciekawe dla dzieci

Rozpoczęcie nauki języka angielskiego w tak młodym wieku było dla nas wyzwaniem. Dlatego angielski dla dzieci organizowany przez nas, został przygotowany w oparciu o bardzo nowoczesne i skuteczne metody, oparte na nauce poprzez ćwiczenia i zabawę. Jest to najbardziej efektywny i jednocześnie bardzo przyjazny dzieciom system, który pozwala na bardzo szybkie przyswojenie podstaw oraz skojarzenie zwrotów i słów językowych z pewnymi czynnościami. To właśnie dzięki tej metodzie na nasz kurs mogą przychodzić dzieci, które ukończyły już szósty miesiąc. O atmosferę zajęć dbają przede wszystkim doskonali pedagodzy, ludzie, którzy rozumieją dzieci, ich potrzeby w poznawaniu języka oraz wiedzą, w jaki sposób zabawić dziecko i jednocześnie pokazać mu, że nauka języka to nie obowiązek, lecz przede wszystkim doskonała zabawa.

Dlaczego warto

Zadacie z pewnością Państwo pytanie, dlaczego warto wysłać swoją pociechę na nasze zajęcia z języka angielskiego. Odpowiedź na nie jest bardzo prosta - pozwolą one nie tylko poznać podstawy oraz zrozumieć, że nauka angielskiego dla dzieci to przyjemność, ale najważniejsze jest to, że dzieciaki nabierają pewnych przyzwyczajeń, które pozwolą im lepiej i szybciej uczyć się w przyszłości i czerpać niesamowitą przyjemność z osiągania kolejnego progresu w swojej nauce. Już kilkuletnie dziecko będzie potrafiło wyciągnąć z naszych warsztatów wiele, a poprzez doskonałą atmosferę i profesjonalne podejście, dodatkowo nabierze chęci do dalszej nauki i rozwijania wiedzy, rozumiejąc, że ucząc się, można się doskonale bawić. Angielski dla dzieci to specjalne warsztaty, które zaprocentują od razu, a także będą doskonałą podstawą do przyszłej nauki języka.

ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ - 501 444 990

Zajęcia prowadzi
Dziesięć lat spędziła poza granicami Polski. Absolwentka zarządzania i komunikacji na Uniwersytecie Haskim (Holandia)
więcej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Galeria