Angielski dla dzieci Łódź - Nauka angielskiego dla dzieci

Język angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci w formie muzyczno-ruchowych spotkań.
Już od 4 roku życia.

Dzieci naśladują prowadzącego, który pokazuje znaczenie słów za pomocą gestów. W ten sposób uczą się znaczenia wyrazów i lepiej je zapamiętują. Następnie utrwalają zdobytą wiedzę w zabawie z kartami obrazkowymi oraz w scenkach.

Podczas zajęć korzystamy z materiałów firmy Super Simple Learning – Super Simple Songs. Są to płyty opracowane przy udziale nauczycieli z całego świata; doskonałe do nauki od najmłodszych lat. Piosenki uczą dzieci praktycznych i użytecznych zwrotów, które od razu mogą zastosować w komunikacji.

Zajęcia dla najmłodszych uczestników (4-6 lat) prowadzone są w formie zabawy z użyciem instrumentów muzycznych oraz chusty animacyjnej.

Czas trwania: 45 minut x 2 w tygodniu (grupy 1+2, 4+5) i 90 minut x 1 (grupy 3)
Koszt: 800,00/ 675,00 zł (1-szy semestr), 600,00/ 525,00 zł (2-gi semestr)
Grupa 1 (4-5 lat): poniedziałek i środa, godz. 17:00
Grupa 2 (5-6 lat): poniedziałek i środa, godz. 17:00
Grupa 3 (6-9 lat): sobota, godz. 10:30
Grupa 4 (9-11 lat): wtorek i czwartek, godz. 18:30
Grupa 5 (11-13 lat): wtorek i czwartek, godz. 18:30
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Kreatywny angielski dla młodszych dzieci (6-9 lat)

Zajęcia językowe dla najmłodszych zostały zaplanowane tak, aby sprostać naturalnym potrzebom dzieci oraz rozwinąć kreatywne myślenie. Będą odpowiednie zarówno dla wzrokowców, słuchowców i kinestetyków, co gwarantuje przyswajalność wiedzy każdemu z młodszych podopiecznych.

Dzieci uczą się poprzez naśladowanie czynności, pantomimę, zabawy pamięciowe na dywanie, śpiewanie i zapamiętywanie piosenek, słuchanie znanych bajek w języku angielskim oraz wykonywanie prac manualnych związanych z tematyką lekcji.

Dzieci poznają język angielski w podobny sposób, w jaki zapoznały się ze swoją mową ojczystą. Z pewnością każde dziecko słuchało bajek opowiadanych przez swoich rodziców i dziadków. Znajomość popularnych na całym świecie opowieści wiodących bajkopisarzy ułatwi dzieciom przyswojenie ich treści w języku angielskim, zapamiętanie słownictwa oraz prostych konstrukcji gramatycznych. Zajęcia wzbogacają kolorowe materiały wizualne, książki z bajkami, video z piosenkami, karty pracy oraz maskotki, co czyni je atrakcyjne dla małych uczniów.

Angielski dla dzieci najskuteczniejszymi metodami łączonymi (9-13 lat)

Po naszych zajęciach, dziecko z łatwością i bez zastanowienia będzie potrafiło porozumieć się w języku angielskim w sytuacjach życia codziennego. Poprzez konwersacje, tworzenie scenek, pisanie wypracowań i wymyślanie własnych historyjek utrwali, poszerzy i użyje w praktyce zdobytą wiedzę, przez co zostanie ona z nim na długo.

Zajęcia są oparte w głównej mierze na metodzie Callana i bezpośredniej, która kładzie duży nacisk na prawidłową wymowę i umiejętność komunikowania się. Spotkania mają na celu przede wszystkim wyzbycie się strachu, bariery przed wypowiadaniem się, co umożliwi dzieciom swobodne „poruszanie się” i odnalezienie w dzisiejszym rozwijającym się, wielojęzycznym świecie. Uczniowie zanurzają się w języku, porozumiewając się z nauczycielem oraz rówieśnikami wyłącznie w języku angielskim. Utrwalają materiał poprzez kreatywne gry i zabawy ćwiczące pamięć.

Zajęcia prowadzone są w grupach do 6 osób, co daje możliwość uczestnictwa w dyskusjach każdemu z uczniów. Dzięki temu nauczyciel może dokładniej monitorować pracę dzieci, na bieżąco poprawiać błędy oraz oceniać efekty nauki, które, dzięki intensywności, z jaką uczniowie pracują na każdej lekcji, z pewnością szybko dadzą się zauważyć.

Zajęcia indywidualne (dorośli i dzieci)

Zajęcia dostosowane do potrzeb ucznia. Na podstawie analizy potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań Kursanta opracowywane są optymalne rozwiązania organizacyjne oraz programowe.

Łączna ilość godzin oraz częstotliwość zajęć każdorazowo ustalana jest indywidualnie. Lektor prowadzi zajęcia na terenie naszej placówki lub dojeżdża we wskazane miejsce na terenie Łodzi.


Angielski dla dzieci Łódź

Rozwój umiejetności od najmłodszych lat

O tym, jak ważna i jak pomocna w życiu jest nauka angielskiego rozpoczęta odpowiednio wcześnie, wiedzą doskonale Ci, którzy w ten sposób zaczynali przygodę z językiem obcym. Pewnie wielu dorosłych dziś ludzi żałuje, że nie mogli tego spróbować w dzieciństwie, a ci, którzy mogli, z pewnością są wdzięczni za to swoim rodzicom. Wiedząc, jak ważna jest nauka języków obcych od najmłodszych lat, wprowadziliśmy angielski dla dzieci. Języka angielskiego uczymy już dzieci, które ukończyły nawet 6-sty miesiąc życia. Wszystkie zajęcia prowadzone są w mieście Łódź, a ich organizacją zajmują się profesjonaliści. Rozpoczęcie nauki języka angielskiego w tak młodym wieku gwarantuje zdecydowanie łatwiejszy start w faktyczną, teoretyczną i praktyczną naukę angielskiego podczas nauki szkolnej

Zajęcia przyjazne i ciekawe dla dzieci

Rozpoczęcie nauki języka angielskiego w tak młodym wieku było dla nas wyzwaniem. Dlatego angielski dla dzieci organizowany przez nas, został przygotowany w oparciu o bardzo nowoczesne i skuteczne metody, oparte na nauce poprzez ćwiczenia i zabawę. Jest to najbardziej efektywny i jednocześnie bardzo przyjazny dzieciom system, który pozwala na bardzo szybkie przyswojenie podstaw oraz skojarzenie zwrotów i słów językowych z pewnymi czynnościami. To właśnie dzięki tej metodzie na nasz kurs mogą przychodzić dzieci, które ukończyły już szósty miesiąc. O atmosferę zajęć dbają przede wszystkim doskonali pedagodzy, ludzie, którzy rozumieją dzieci, ich potrzeby w poznawaniu języka oraz wiedzą, w jaki sposób zabawić dziecko i jednocześnie pokazać mu, że nauka języka to nie obowiązek, lecz przede wszystkim doskonała zabawa.

Dlaczego warto

Zadacie z pewnością Państwo pytanie, dlaczego warto wysłać swoją pociechę na nasze zajęcia z języka angielskiego. Odpowiedź na nie jest bardzo prosta - pozwolą one nie tylko poznać podstawy oraz zrozumieć, że nauka angielskiego dla dzieci to przyjemność, ale najważniejsze jest to, że dzieciaki nabierają pewnych przyzwyczajeń, które pozwolą im lepiej i szybciej uczyć się w przyszłości i czerpać niesamowitą przyjemność z osiągania kolejnego progresu w swojej nauce. Już kilkuletnie dziecko będzie potrafiło wyciągnąć z naszych warsztatów wiele, a poprzez doskonałą atmosferę i profesjonalne podejście, dodatkowo nabierze chęci do dalszej nauki i rozwijania wiedzy, rozumiejąc, że ucząc się, można się doskonale bawić. Angielski dla dzieci to specjalne warsztaty, które zaprocentują od razu, a także będą doskonałą podstawą do przyszłej nauki języka.

Zajęcia prowadzą
Dziesięć lat spędziłam poza granicami Polski. Absolwentka zarządzania i komunikacji na Uniwersytecie Haskim (Holandia)
więcej
Absolwentka UŁ na kierunku filologia angielska ze specjalnością nauczycielską i tłumaczeniową, lektor języka angielskiego, wychowawca kolonijny oraz animator
więcej
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Galeria