Hip-hop dla dzieci Łódź

Hip-hop dla dzieci w wieku 4-6 lat

Twoje dziecko kocha tańczyć? Rozpiera je energia, a podczas rodzinnych uroczystości „robi show”? :-)

Taniec hip hop należy do ulicznych styli tańca i obejmuje szeroki zakres ruchów, pochodzących z różnych stylów.  Taniec hip hop stwarza tańczącym okazję do niebywałej ekspresji i pomysłowości. Jest bardzo dynamiczny i luźny, głównie tańczony do muzyki hip hopowej .

Poprzez takie zajęcia u dzieci rozwija się również pewność siebie, co przekłada się często na relacje z rówieśnikami. Oprócz tego maluchy świetnie się bawią, a podczas rozgrzewek uczą się również podstaw innych tańców.

Koszt: zapytaj o kurs online
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Jak wyglądają przykładowe zajęcia:

Rozgrzewka często przy pomocy zabawy ruchowe, jak proste kroki podstawowe tańca hip hop, ćwiczenia rytmiczne, w czasie roku dzieci mają okazję prowadzić rozgrzewkę samodzielnie .

Nauka kroków / figur / elementów hip-hopu i pokrewnych stylów streetowych, technika danych kroków oraz improwizacja do muzyki z wykorzystaniem poznanych kroków hip hopowych ( freestyle).

Nauka choreografii (układy z elementami hip-hopu).

Relaksacja (ćwiczenia relaksujące, zabawy relaksujące, końcowe ćwiczenia rozciągające,  przy spokojnej muzyce).

Ponadto raz w semestrze dzieci mają okazję zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności.

 

Nauka tańca dla dzieci Łódź

Każde dziecko lubi ruch, a jego brak może być naprawdę przykry w skutkach. Warto więc od najmłodszych lat przygotować pociechę do aktywności fizycznej. W jaki sposób zrobić to najefektywniej? Na przykład poprzez taniec, który zapewnia nie tylko doskonałą zabawę, ale również bardzo aktywny sposób spędzania czasu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na stworzenie warsztatów tanecznych, w których promujemy taniec hip hop dla dzieci. Warsztaty prowadzone są przez nas w mieście łódź. Zapraszamy na nie, nie tylko pociechy, które kochają taniec, ale również takie, które wykazują chęć do aktywności fizycznej. Nauka tańca hip hop dla dzieci przeznaczona jest dla dzieci praktycznie w każdym wieku, a całość odbywa się pod okiem bardzo doświadczonego instruktora. Same zajęcia prowadzone są tak, aby uwypuklić zdolności poszczególnego dziecka i jednocześnie sprawić, aby słabsi fizycznie czy też rytmicznie mogli poczuć się częścią grupy.

Zabawa, sport, taniec, rytmika

Przykładamy olbrzymią uwagę do tego, w jaki sposób prowadzić każde zajęcia. Dzięki nim dziecko ma okazję nie tylko doskonale się bawić, ale również uczyć. Nauka poprzez hip hop dla dzieci to podstawowa nauka tańca, w której dziecko zaczyna poznawać taniec, uczyć się rytmiki oraz poruszania się. Rozpoczęcie takich zajęć bardzo wcześnie, może okazać się dobrym początkiem doskonałej drogi do wspaniałej kariery dziecka. Taniec, a w szczególności nowoczesny hip hop, jest idealną formą zabawy i dodatkowo treningu ruchowego. To jak bardzo ważne są zajęcia ruchowe dla dzieci wiedzą chyba wszyscy rodzice, a kiedy taki trening przynosi efekty, dziecko lepiej się czuje, jest zdrowsze, silniejsze i przede wszystkim odporniejsze. Nauka rytmiki w tak młodym wieku nie tylko pozwoli na rozwijanie zainteresowania tańcem ,ale również pozwoli dziecku poczuć się pewniej, łatwiej wyrażać siebie i nauczy wrażliwości, której uczy muzyka połączona z tańcem.

Taniec jest dla każdego

Zachęcamy wszystkich do tego, aby zainteresowali się naszymi warsztatami tanecznymi. Zarówno tych z miasta Łódź, jak i z okolicy. Taniec jest dla każdego i nawet największe smutasy po pewnym czasie zrozumieją, że mogą się dzięki niemu doskonale bawić. Poprzez taniec łatwiej można uwolnić emocje, a te jak wiadomo drzemią w naszych dzieciach nieustannie. Taniec uczy i bawi, a przede wszystkim dodaje pewności siebie. Nawet jeżeli Państwa pociecha nie wykaże wielkiej chęci do robienia kariery tancerza, z pewnością nauka rytmiki oraz postęp w rozwoju fizycznym będą miały doskonały wpływ na jego późniejsze zdrowie oraz dalszy rozwój.

Zajęcia prowadzi
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Galeria