Kinder bale czas rozpocząć

Czy zdarza się, że planując zbliżające się urodziny Twojego dziecka masz dylemat, gdzie tym razem zorganizować imprezę? W sali zabaw, a może tym razem w parku trampolin? A co jeśli wszystkie tego typu miejsca w okolicy były już wykorzystywane przez Was w poprzednich latach, albo są to stałe miejscówki na urodziny dla większości przyjaciół Twojej pociechy? Nasze młode pokolenie jest coraz bardziej wymagające i lubi urozmaiceni. A my rodzice zawsze staramy się stanąć na wysokości zadania, aby zadowolić naszych milusińskich, wywołać uśmiech na twarzy syna lub córki oraz zachwyt wśród ich kolegów i koleżanek.

Dodatkowo ostatnie miesiące przyniosły jeszcze jedną niespodziewaną komplikację, przez część roku wiele placówek z ofertą urodzinową albo była niedostępna ze względu na COVID, albo zdrowy rozsądek podpowiadał, żeby unikać obcych miejsc i dużych skupisk dzieci. W takiej sytuacji jedynym wyjściem jest organizacja urodzin w domu. Będą wtedy może w bardziej kameralnym gronie, ale za to będzie bezpiecznej. A  jeśli ta szczególna data przypada w porze ciepłej, można pokusić się o urządzenie kinder party  na działce, w ogródku lub parku.

Jednak wciąż otwartym pozostaje pytanie, jakie atrakcje tym razem przygotować? Czym zaskoczyć jubilata i jego gości? Przygotowanie samodzielnie całej imprezy zarówno dekoracji, przekąsek jak i zabaw, a potem jeszcze zaangażowanie się w nie i na koniec zrobienie porządku to nie lada wyzwanie, które może wydać się ponad siły dla wielu rodziców. Nie każda Mama czy Tata ma w sobie duszę animatora, nie wszyscy rodzice lubią bawić się z dziećmi zwłaszcza nieswoimi. Poza tym wymyślenie konkursów i niespodzianek wymaga czasu, a większość z nas narzeka raczej na jego brak.

Sama wielokrotnie organizowałam imprezy dla mojej córki, przyznam, że pochłaniało mnie to bez reszty i kosztowano dużo sił, jak również stresu, bo zależało mi, aby wszystko wypadło świetnie. Na koniec odczuwałam spore zmęczenie. Zdarzało się, że nie mogłam nawet w spokoju napić się kawy i porozmawiać z obecnymi rodzicami, popatrzeć na zabawę, porobić zdjęć, poczuć spokój i dumę z mojego dziecka, które świętowało kolejny rok życia. Przyznam, że czułam się sfrustrowana tym nadmiarem obowiązków i wtedy po raz pierwszy pomyślałam o zatrudnieniu profesjonalnego animatora – osoby, która przygotuje zróżnicowane atrakcje, jakie ciężko byłoby mi zorganizować samej i poprowadzi imprezę tak, że dzieci będą uśmiechnięte, szczęśliwe i zaangażowane.

Chciałabym Was serdecznie zachęcić właśnie do tej opcji, którą znajdziecie w ofercie Piaskownicy. Nasi animatorzy to osoby z pasją, energiczne, kochające dzieci i mające głowy pełne pomysłów na wspólną zabawę.

Oferujemy klasyczne atrakcje, które większość dzieci zna i bardzo lubi, jak choćby zajęcia ruchowe, zagadki czy skręcane, balonowe zwierzątka.  Ale posiadamy też coś extra – prawdziwe hity, które zawsze wywołują zachwyt najmłodszych! Tu przykładem może być Mały Einstein  - zajęcia z suchym lodem. To tak niezwykłe doświadczenie, że zazwyczaj również dorośli mają ochotę dołączyć do eksperymentów.

Zatem, jeśli urodziny Twojego dziecka już niedługo, a Ty nadal nie masz pomysłu, co zorganizować nie wahaj się i czym prędzej zajrzyj na stronę, aby zapoznać się z ofertą Piaskownicy!

*Ela Zygowska – mama animatorka z powołania*