Taneczne wakacje

Taneczne wakacje - to kurs taneczny cheerlederek od postaw
To specjalnie wybrane układy w rytmie wakacyjnych przebojów. Każde zajęcia podzielone są na ćwiczenia rozgrzewające, następnie dzieci mają możliwość poznania podstawowych kroków, prostych choreografii z elementami zabawy oraz improwizacji. Ostatnia część zajęć zawiera elementy relaksacji oraz ćwiczenia rozciągające. Tu również pojawia się zabawa oraz jogowe opowieści, które wprowadzają uczestnika w błogi stan relaksu.
Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!
Każdy z uczestników otrzyma pompony cheerelderek z dostawą do domu :)
Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie:
Pakiet czerwony: jedno zajęcie online/ film - dla niezdecydowanych, która forma zajęć jest najlepsza dla ich dziecka.
Pakiet żółty: nagrane 8 zajęć w formie 24 filmów (rozgrzewka, układ, rozciąganie) - dla tych którzy cenią sobie swobodę i aktywny tryb dnia. Filmy dostępne przez 12 miesięcy.
Pakiet niebieski: 8 zajęć prowadzonych na żywo na platformie, co tydzień o tej samej godzinie - dla zdyscyplinowanych, i doceniających interakcję z instruktorem, który podpowie jak poprawie wykonywać ćwiczenia i pożartuje kiedy trzeba.
Przy zapisie do 28 czerwca do godziny 20.00 do pakietu niebieskiego będzie przesłane 10 ekstra filmów do samodzielnego ćwiczenia w domu.
Zaproś rodzeństwo lub koleżanki do wspólnych pląsów. Przy zapisach grupowych (powyżej 2 osób) - 20% rabatu.
Jeszcze się zastanawiasz? Napisz do nas moja@piaskownica.eu moja@piaskownica a my prześlemy Ci próbkę zajęć GRATIS.
Kiedy: lipiec i sierpień 2020
Gdzie: online w Twoim domu
Cena: pakiet czerwony - 30 zł; pakiet żółty - 120 zł; pakiet niebieski - 224 zł. Do każdego pakietu są przesyłane pompony GRATIS.
Zapisy: 500 343 326 lub moja@piaskownica.eu
Czekam na zgłoszenia do 05.07.2020.