Aktualności

Zobacz jak u nas jest wesoło
12 paź 2018

Scena jest nasza

Czy Twoje dziecko chce zostać piosenkarzem/piosenkarką? A może marzą mu się występy na deskach prawdziwego teatru? Być może ma dar rozśmieszania i opowiadania ciekawych historii? Talent to nie wszystko!
3 paź 2018

Bal Halloweenowy

Zapraszamy dużych i małych do zabawy :) Podczas balu nie zabraknie konkursów, tańców z kościotrupem oraz upiornych konkursów. Będzie się działo!!!
27 wrz 2018

Mały Einstein

Warsztaty pozwalają na określenie tzw. punktu krytycznego.
19 wrz 2018

Zostań projektantem mody

Zapraszamy na warsztat tworzenia i wykonania własnoręcznie ubranek dla ukochanej lalki.
7 wrz 2018

Zajęcia pokazowe

Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi w wieku od 4 do 13 lat do uczestnictwa w zajęciach jednorazowych.
28 cze 2018

Wakacyjne warsztaty tanecze

Na zajęciach tanecznych uczymy się tańczyć wielu różnorodnych tańców (m. in. rock&roll, flamenco, twist, zumba, hip-hop, gimnastyka artystyczna, cza cza). Są to zajęcia bardzo kreatywne, odpowiednie dla dzieci, którym zazwyczaj szybko nudzi się „zwykła” nauka podstawowych kroków tanecznych.
30 maj 2018

KONKUS TANECZNY

Zapraszamy wszystkich kursantów do wzięcia udziału w konkursie tanecznym, gdzie główną nagrodą jest : TYDZIEŃ NA PÓŁKOLONIACH W PIASKOWNICY.
8 maj 2018

Półkolonie Letnie

Zapisy już ruszyły!! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
7 maj 2018

Warsztaty z Tańca Nowoczesnego

Taniec nowoczesny to warsztaty skierowane do dzieci, które interesują się nowoczesnymi technikami tańca tj. jazz, taniec współczesny, hip hop itp.
12 kwi 2018

WARSZTATY ARCHITEKTONICZNE

Będziemy budować bardzo znaną budowlę rzymską Koloseum. Użyjemy do tego trochę ...cukru :), tektury i wielu innych niezbędnych materiałów potrzebnych do stworzenia makiety.