Aktualności

Zobacz jak u nas jest wesoło

Konkurs plastyczny

Do wygrania super nagrody: Art Box;y, bluzy oraz koszulki. Koniecznie weź udział :). Czekamy na Wasze prace do 17.04.21.

Youtuberzy - Poznaj tajniki YouTuba

Jeśli Twoje dziecko marzy o zawodzie YouTubera koniecznie musisz sprawdzić naszą ofertę i zapisać się na bezpłatne zajęcia pokazowe.

Programowanie z dziadkami - bezpłatne warsztaty dla Dziadków i Wnucząt

Podarujmy sobie nawzajem czas i uwagę, spotkajmy się online, na warsztatach z programowania, podczas których najmłodsi w doborowym towarzystwie najukochańszych dziadków razem stworzą animację komputerową.

Ferie online - warsztaty dla dzieci

Zapraszam Was do spędzenia z nami wspólnego czasu podczas ferii zimowych. Przygotowaliśmy w swojej ofercie aż 6 warsztatów online. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Kurs szycia online

Szycie jest rodzajem zajęć manualnych pobudzających rozwój wyobraźni, nie tylko tej odpowiedzialnej za działania kreatywne i pomysłowość, ale również wyobraźni przestrzennej, która m.in. wpływa na umiejętność orientacji w terenie i jest niezbędna w zawodach takich jak architekt, projektant itp. Rozwijanie pasji związanej z samodzielnym tworzeniem wyrobów to także doskonały trening cierpliwości, której często brakuje dzieciom.

Foto-Grafik

To zajęcia online z fotografii cyfrowej. Celem naszych zajęć są co tygodniowe spotkania z dziećmi i udoskonalanie ich warsztatu.

Wypiekarnia - kurs kulinarny online

Podczas zajęć przesiewamy, zagniatamy, wałkujemy, próbujemy i wykonujemy wiele innych czynności, niezbędnych do powstania zdrowych przysmaków. Przekazujemy dzieciom wiele ciekawostek i przydatnych kulinarnych sztuczek, rodem z kajecików naszych babć, dzięki którym ich wypieki będą jeszcze pyszniejsze.

Zajęcia pokazowe

Zapisz się już dziś na zajęcia pokazowe online.

Kodersi

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe online

Kurs szycia online

Tak to prawda - od tego roku prowadzimy kurs szycia online - przekonaj się sami i zapisz na darmową lekcję pokazową :)