Aktualności

Zobacz jak u nas jest wesoło
11 lut 2018

Joga dla dzieci

Zajęcia przebiegają w formie zabawy, w swobodnej i radosnej atmosferze, pobudzając wyobraźnię, i pozbywając się nadmiaru energii w sposób twórczy. Instruktor wprowadza dzieci w zaimprowizowaną opowieść o przygodach i podróżach małych joginów.
11 lut 2018

Taniec współczesny

Bardzo luźna forma tańca bez ograniczeń – tancerz ma ogromną dowolność w kreowaniu ruchu, wykorzystywany jest tu ciężar ciała, grawitacja, oddech, swingi.
11 lut 2018

SportKid - zajęcia ruchowe dla dzieci

SportKid - ruch to zdrowie. Głównym celem zajęć jest wszechstronny rozwój pod postacią różnorodnych gier i zabaw ruchowych oraz zapewnienie dzieciom dodatkowej aktywności fizycznej.
17 sty 2018

Nowe zajęcia taneczne - Choreografki

Już w najbliższy wtorek zapraszamy na zajęcia pokazowe. Celem zajęć jest zapoznanie się z naszym nowym kursem tanecznym, który poprowadzi Paula Kunicka.
12 sty 2018

Warsztaty taneczne

To niepowtarzalna szansa, aby Twoje dziecko zapoznało się z kilkoma stylami tańca jednocześnie: ➢ flamenco ➢ cha-cha ➢ elementy tańca współczesnego ➢ hip-hop ➢ street dance
5 sty 2018

Bal karnawałowy

Już dziś zapisz swoje dziecko na bal!
2 gru 2017

Sylwester dla dzieci!

To już czwarty raz kiedy będziemy organizować zabawę Sylwestrową dla dzieci. Jest to niezapomniane przeżycie dla najmłodszych, które wspominają aż do lata.
2 gru 2017

Atrakcja dla dzieci "Pierniczkowe warsztaty"

Zapraszamy dzieci na twórczą zabawę do "Piaskownicy". W kreatywnych warsztatach podczas świątecznej atmosfery, słuchając kolęd, wspólnie będziemy tworzyć piernikowe cuda!
18 lis 2017

Ferie zimowe 2018 - uruchomiliśmy zapisy!

Ferie zimowe 2018 - uruchomiliśmy zapisy!
9 wrz 2017

Awantura o sztukę

Co to jest "Awantura o sztukę"? Jak wziąć udział w projekcie?