Aktualności

Zobacz jak u nas jest wesoło

Kursy online

Wszystkie kursy będą dostarczane w formie filmów. Zadzwoń aby pobrać dostęp.

11.03 -25.03.20 Zajęcia zawieszone

W trosce o dobro dzieci zawieszamy zajęcia do 25 marca 2020.

08.03.20 Oryginalne opaski do włosów - warsztaty dla "Małych Artystek"

Warsztaty skierowane do "Małych Artystek", które będą mogły odkryć w sobie kreatywności i oryginalny wygląd. Zachęcamy do połączenia tych warsztatów z warsztatami z"Tańca brzucha", które odbywają się w tych samych godzinach.

8.03.20 Taniec brzucha - warsztaty dla Pań

Taniec brzucha jest nazywany najbardziej kobiecym tańcem świata! Jest formą ruchu dla każdej kobiety – wiek czy figura nie ma znaczenia.

Logorytmika-nowe zajęcia

Logorytmika - zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami profilaktyki logopedycznej dla dzieci od 3 roku życia   Jeśli Toje dziecko: - lubi muzykę - zabawę z rówieśnikami - ruch i taniec - jest ciekawe świata, nowych doświadczeń, zabaw To zapraszamy na zajęcia, podczas...

29.02.202 Piaskownica dla Smyka - zajęcia ruchowo-muzyczne

Zajęcia wychodzą na przeciw naturalnej potrzebie małego szkraba do odkrywania świata.

29.02.20 Warsztaty pieczenia pączków

Czy wiecie, że pieczone pączki mogą być zdrowszą, ale tak samo pyszną alternatywą pączków tradycyjnych? Uwierzycie i zakochacie się w ich smaku na naszych warsztatach.

Bajkowy Bal Karnawałowy

Takiego balu jeszcze u nas nie było! Zobacz co przygotowaliśmy w programie :)

8.12 Ozdoby świąteczne

Warsztaty dla dużych i małych, którzy już czują klimat zbliżających się świąt i chcieli by mieć własny wkład w dekorowanie domu.

15.12 i 21.12 Warsztaty Pierniczkowe

Zapraszamy na niesamowite warsztaty z wypiekania pierniczków. Od 3 lat spotykamy się co roku w okresie przedświątecznym aby razem cieszyć się nadchodzącymi świętami. Dołącz do nas w tym roku :)